Vážení noví vlastníci, nájemníci, družstevníci.

Tímto Vám chci poděkovat za důvěru, kterou Jste nám dali pro správu vašeho domu, bytu, popřípadě nebytu. Správou nemovitostí se zabýváme již od roku 1992 a troufám si říci, že služby spojené se správou poskytujeme na velice vysoké úrovni.

Proti ostatním správcům máme v kanceláři otevřeno každý den tak, abyste k nám mohli přijít v čase, který Vám vyhovuje. Otevřeno je od pondělí do čtvrtka od 8:00 do 11:00 a od 12:00 do 16:30 hod., v pátek od 8:00 do 11:00 a od 12:00 do 15:00 hod.
Přístup do kanceláře je zajištěn bezbariérově.

Od 1.10.2009 jsme zavedli novou službu a to přístup k určitým datům ONLINE, to znamená, že základní informace, které vedeme o Vaší nemovitosti máte kdykoliv přístupné přes internet. V tomto systému se dozvíte i o dokumentech, které zde vystaví správce nebo vlastník domu, zástupce společenství vlastníků, popřípadě předseda družstva.

Pokud na těchto stránkách naleznete nějaké nesrovnalosti, tak nás ihned informujte. Děkuji.

V datech ONLINE jsou k dispozici informace o bytě, informace o platbách, počtu evidovaných osob pro služby, aktuální předpis záloh na služby spojených s bydlením, o výši fondu oprav a další.
Každý měsíc informujeme vlastníky domu, zástupce společenství vlastníků, popřípadě předsedu družstva o případných dlužnících a o nákladech na dům.

Věřím, že s našimi službami budete spokojeni.

Ing. Jiří Hnilička
jednatel společnosti

Pro vaše případné náměty, informace nebo připomínky je zde e-mail přímo na mne: jirma@jirma.cz